فارسی
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
پنجشنبه, 3 فروردین 1402
جستجو

درباره ما

 

طبیعت هدیه ای است از جانب خدا برای بشر که زندگی را برایش زیبا و پرامید ساخته است. انسان برای بقا همیشه در تلاش بوده است ؛ برای زنده ماندن، برای پیشرفت و برای زندگی کردن و طبیعت الهام بخش و یاری دهنده همیشگی انسان ها بوده است. 

        بهترین اتفاق و فرصت برای هر انسانی کمک کردن به طبیعت و کمک گرفتن از آن است. 

        و ما از خداوند منان شاکر و قدردان این نعمت هستیم که تقدیر و تلاش ما را در مسیری قرارداده تا توفیق آن را داشته باشیم که سال های متمادی، با همکاری یکی از معتبرترین برندهای ادوات باغبانی (اشتیل آلمان STIHL) در کنار طبیعت و نگه دار آن باشیم.

       اشتیل STIHL ،برند معتبر در زمینه تولید و توزیع ادوات باغبانی ، با بیش از یکصدسال سابقه ی درخشان(محصول کشور آلمان)، با حضور در 160 کشور دنیا است که از سال 1339 توسط شرکت اریک و بعد از آن شرکت راش بُر با مدیریت جناب آقای حاج رحیم امینی، در تمام این سال ها وارد ایران شده و خدمات پس از فروش کم نظیر آن رمز موفقیت تمام این سالها بوده است. 

       بنده محمد کاظم منصف خوش حساب از سال 1350 با محصولات اشتیل و شرکت اریک آشنا شده و از سال 1357 بطورمستقیم در شرکت راش بُر با مسئولیت هایی چون تعمیر، آموزش، فروش و سفارش در تمام این مدت کنار این برند معتبر فعالیت و همکاری نمودم و باکسب تجارب گوناگون در زمینه های مختلف، سعی در نگهداری از فضای سبز کشور ،در کنار معتبرترین برندهای جهانی داشته ام .بهترین هایی که حق سرزمینم بوده و خواهد بود. 

      در سالهای اخیر برند اشتیل STIHL در زمینه های دیگری نیز از جمله تأمین وسایل مورد نیاز آتش نشانی، مترو، آب و فاضلاب و ... با استفاده از به روزترین و با دانش ترین تجهیزات در کنار فضای سبز بازار کاری خود را وسیع تر نموده است.

      مجموعه ما از سال 1382، بعنوان نماینده شماره یک شرکت راش بر، در تهران فعالیت خود را تحت عنوان فروشگاه اشتیل گستر آغاز نمود. سپس از سال 1390 در راستای بهینه نمودن ارائه خدمات،شامل : مشاوره در زمینه تهیه و انتخاب دستگاه های باغبانی، فروش و توزیع و خدمات پس از فروش،در قالب شرکت اشل گستران کهن،در کنار شما هستیم تا نقشی هرچند کوچک در حفظ و نگهداری جنگل ها و فضای سبز و زیباتر نمودن محیط زندگی هم وطنانمان داشته باشیم.

     تیم ما متشکل از محمد کاظم منصف خوش حساب(رئیس هیئت مدیره) و احسان منصف (مدیرعامل) و محمد امیری(مدیر فروش) و سایر همکاران در شرکت اشل گستران کهن، همواره به دنبال بهترین برندهای دنیا بوده و هستیم. چرا که معتقدیم : بهترین ها حق ما و شما است و بزرگترین سرمایه ما، برای کسب درآمد و ادامه دادن، اعتماد مشتری ست. پس در کنارتان هستیم تا ایرانی آباد و سرسبز داشته باشیم.